APEC Hakkında

APEC Proje Eğitim Danışmanlık, her büyüklükteki özel sektör, kamu kuruluşu ve sivil toplum kuruluşlarına farklı kaynaklardan hibeler sağlamak için projeler hazırlamakta, projeleri yürütmekte, insan kaynağı eğitim ihtiyacını belirlemekte, hedef kitleye yönelik eğitim programı tasarlamakta, tasarladığı eğitimleri uluslar arası kullanılan yöntem ve tekniklerle uzman bir kadro ile vermekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ekibimiz, 2000 yılından beri ulusal ve uluslar arası düzeyde binlerce kişiye bir çok farklı konuda eğitim vermiş, ulusal ve uluslar arası kaynaklı bir çok projeyi hazırlamış, yürütmüş, yüzlerce projeye danışmanlık yapmıştır.

Farklı uzmanlık alanlarına yönelik ayrı departmanlardan oluşan bir şirket olarak;

– Her ölçekteki özel sektör, kamu kuruluşu ve sivil toplum kuruluşuna kaynak geliştirme anlamında finansman desteği ve kurumsal kapasite anlamında da gelişme sağlayacak hibeleri takip ederek, proje hazırlama, yürütme ve değerlendirme süreçlerinde profesyonel hizmet ve danışmanlık desteği veriyoruz.

– Hizmet talep eden kuruma ya da şirkete göre kendi iç işleyişi ve kurumsal hedefleri doğrultusunda özgün eğitim modülleri tasarlanarak hizmet içi eğitimler düzenlemekte ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

– Talep edilmesi durumunda performans analizleri yaparak kurumsal işletmenin iktisadi faaliyetlerine ilişkin finansal bilgileri ölçme ve raporlama faaliyetleri de yürütmekteyiz.

– Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) ile işbirliği yaparak Bir mesleğin gerektirdiği görevleri ortaya koymak, bu meslekte çalışan/çalışacak kişilerin sahip olması gereken bilgi beceri ve iş alışkanlıklarını tespit etmek amacı ile iş/meslek analizi çalışmaları yürütmekteyiz.

Şubelerimiz

VARYAP Meridian Grand Tower
A Blok Kat: 5 Daire: 60
Barbaros Mah. Al Zambak Sok. No: 2 – Batı Ataşehir – İstanbul
Telefon: + 90 216 349 49 98
Faks: + 90 216 349 92 44

Apec Deneyimi

apec videolar
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Eğitimlerdeki felsefemiz, klasik eğitim anlayışından uzak, katılımcı odaklı ve yaygın eğitim metodolojileri ile grup sinerjisini kazanıma çevirmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda katılımcılar, eğitimi dinleyen taraf değil bizzat eğitimin içinde olan, eğitim alırken eğlenen, eğitim sonucunda yaşantısında anlamlı değişiklikler oluşturacak tecrübeler ile eğitimi tamamlarlar. Bu nedenle eğitimleri tasarlarken ve uygularken uluslararası eğitim kurumlarında kullanılan aktif, eğlenirken öğreten ve katılımcı öğretim metodolojileri kullanılır. Eğitimler katılacak grubun beklentilerine göre özel olarak tasarlanır. Dikkatin her an canlı tutulması eğitimin amacına ulaşmasını etkileyen en önemli etkenlerdendir. Dikkati motivasyonu artırıcı yöntemler kullanan uzman eğitim kadromuz ile eğlenirken öğreneceksiniz.

Eğitim Felsefemiz
APEC

Tüm sorularınız, danışmanlık ve destek taleplerinizle ilgili