kariyer

APEC’de kariyer yapmak ve deneyimlerinizi arttırmak için açık iş pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

Yıllık bütçe planı doğrultusunda açık pozisyonlara İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından istihdam sağlanır. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırılmasının şirket içerisinden yapılması ilkesini esas alıyoruz. İşe alım süreci mülakat sistemi ile gerçekleştirilmektedir. Mülakat sürecinde olumlu bulunan adaylara görev teklifi yapılmaktadır.

Tüm açık pozisyonlarımıza ait ilanlarımız, kurumsal sayfamızın yanı sıra kariyer.net, yenibiris.com vb. internet adreslerinde yayımlanmaktadır. Arzu eden adaylarımız ayrıca ik@apecdanismanlik.com.tr adresine özgeçmiş gönderebilir veya iletişim formunu doldurarak özgeçmişinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Eğitimler yoluyla yeni başlayan her çalışma arkadaşımızın öncelikle şirkete adapte olması, kurum kültürünü benimsemesi, başlangıç eğitimleri ile birlikte sistem eğitimlerini alması hedefliyoruz. Sürekli gelişim prensibi çerçevesinde hem kendinizi hem de görevlerinizdeki gerekli yetkinliklerinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Seminerler, yurt dışı eğitimleri ve projelere bağlı eğitimlerle de sektördeki ve değişen dünya koşullarındaki gelişmeleri takip etmenizi amaçlıyoruz.

apec insan kaynakları
özgeçmiş örneği
özgeçmiş örneği

açık pozisyonlar olduğunda burada yayınlanacaktır.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Eğitimlerdeki felsefemiz, klasik eğitim anlayışından uzak, katılımcı odaklı ve yaygın eğitim metodolojileri ile grup sinerjisini kazanıma çevirmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda katılımcılar, eğitimi dinleyen taraf değil bizzat eğitimin içinde olan, eğitim alırken eğlenen, eğitim sonucunda yaşantısında anlamlı değişiklikler oluşturacak tecrübeler ile eğitimi tamamlarlar. Bu nedenle eğitimleri tasarlarken ve uygularken uluslararası eğitim kurumlarında kullanılan aktif, eğlenirken öğreten ve katılımcı öğretim metodolojileri kullanılır. Eğitimler katılacak grubun beklentilerine göre özel olarak tasarlanır. Dikkatin her an canlı tutulması eğitimin amacına ulaşmasını etkileyen en önemli etkenlerdendir. Dikkati motivasyonu artırıcı yöntemler kullanan uzman eğitim kadromuz ile eğlenirken öğreneceksiniz.

Eğitim Felsefemiz
APEC

Tüm sorularınız, danışmanlık ve destek taleplerinizle ilgili