Analiz Çalışmaları

analiz çalışmaları apec

Analiz Çalışmaları

APEC Eğitim Danışmanlık olarak, Meslek Analizi, Süreç Analizi, İş Analizi, Ekipman Analizi çalışmalarını uluslar arası kullanılan analiz yöntemleri ile en kısa sürede ve en az maliyetle yürütmekteyiz.

iş meslek analizi

İş/Meslek Analizi

Bir mesleğin gerektirdiği görevleri ortaya koymak, bu meslekte çalışan/çalışacak kişilerin sahip olması gereken bilgi beceri ve iş alışkanlıklarını tespit etmek amacı ile yapılmaktadır.

süreç analizi

Süreç Analizi

Bir kurum veya kuruluşun, iş süreçlerinde meydana gelen problemleri ile iş ve zaman kayıplarının nedenlerini tespit etmek, süreç iyileştirme faaliyetleri geliştirmek ve ilgili süreçlerde işgücü kullanımını optimum düzeyde tutmak amacı ile yapılmaktadır.

ekipman analizi

Ekipman Analizi

Bir kurum veya kuruluşun yapacağı iş amaçları çerçevesinde kullanılacak ekipmanın tespit edilmesi ve niteliklerinin belirlenmesi amacı ile yapılmaktadır. Bu çalışma ile her türlü bütçe planlamasının eksiksiz yapılmasını sağladığı gibi şirketlerin, kurum ve kuruluşların gereksiz ekipman yatırımı yapmalarını da engeller.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Eğitimlerdeki felsefemiz, klasik eğitim anlayışından uzak, katılımcı odaklı ve yaygın eğitim metodolojileri ile grup sinerjisini kazanıma çevirmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda katılımcılar, eğitimi dinleyen taraf değil bizzat eğitimin içinde olan, eğitim alırken eğlenen, eğitim sonucunda yaşantısında anlamlı değişiklikler oluşturacak tecrübeler ile eğitimi tamamlarlar. Bu nedenle eğitimleri tasarlarken ve uygularken uluslararası eğitim kurumlarında kullanılan aktif, eğlenirken öğreten ve katılımcı öğretim metodolojileri kullanılır. Eğitimler katılacak grubun beklentilerine göre özel olarak tasarlanır. Dikkatin her an canlı tutulması eğitimin amacına ulaşmasını etkileyen en önemli etkenlerdendir. Dikkati motivasyonu artırıcı yöntemler kullanan uzman eğitim kadromuz ile eğlenirken öğreneceksiniz.

Eğitim Felsefemiz
APEC

Analiz Çalışmaları hakkında daha fazla bilgi için