Zaman Yönetimi Eğitimi

Zaman Yönetimi Eğitimi

Günümüzde hızla değişen koşullar ve gelişen teknoloji ile birlikte günlük yaşantımız bizleri zamana karşı yarışır kılmaktadır. Sosyal anlamda da alternatif uğraşların ve alanların çoğalması ile birlikte kendimize zaman ayırmak istediğimizde dahi zamana karşı verilecek bir yarış gözümüzü korkutmaktadır.

İş yaşamı söz konusu olduğunda ise bu durum daha stratejik bir önem kazanmakla birlikte, çoğu zaman iş yaşantımız içerisindeki zamana karşı yarış, özel hayatımızdan çaldığımız bir alan haline gelmektedir. Oysa işimizin sosyal hayatımızı finanse eden bir süreç olduğu gerçeğini unutmamamız, kendimize ve sevdiklerimize zaman ayırmamız gerekir. Dolayısı ile daha mutlu bir yaşam ve en verimli iş performansı için zaman yönetimi günlük yaşantımızın önemli bir gereksinimidir.

Şirketimiz tüm eğitimlerinde olduğu gibi, zaman yönetimi eğitimlerinde de katılımcı odaklı, yaygın eğitim metodolojileri ve uluslararası eğitim metodolojileri ile birlikte sürdürülebilir gelişimi esas almaktadır.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Eğitimlerdeki felsefemiz, klasik eğitim anlayışından uzak, katılımcı odaklı ve yaygın eğitim metodolojileri ile grup sinerjisini kazanıma çevirmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda katılımcılar, eğitimi dinleyen taraf değil bizzat eğitimin içinde olan, eğitim alırken eğlenen, eğitim sonucunda yaşantısında anlamlı değişiklikler oluşturacak tecrübeler ile eğitimi tamamlarlar. Bu nedenle eğitimleri tasarlarken ve uygularken uluslararası eğitim kurumlarında kullanılan aktif, eğlenirken öğreten ve katılımcı öğretim metodolojileri kullanılır. Eğitimler katılacak grubun beklentilerine göre özel olarak tasarlanır. Dikkatin her an canlı tutulması eğitimin amacına ulaşmasını etkileyen en önemli etkenlerdendir. Dikkati motivasyonu artırıcı yöntemler kullanan uzman eğitim kadromuz ile eğlenirken öğreneceksiniz.

Eğitim Felsefemiz
APEC

Zaman yönetimi eğitimi hakkında daha fazla bilgi için